Dodane przez  
iOco
  dnia 21.07.2020r
komentarzy

FBW BOW siłownia na 2m2 – absolutny hit tego sezonu !

Łuk oporowy FBW BOW, to niewątpliwie jedno z najciekawszych narzędzi treningowych, jakie pojawiło się na naszym rynku w ostatnim czasie. Z FBW BOW nic Cię nie ogranicza. Możesz trenować w domu lub na świeżym powietrzu, a dzięki składanej konstrukcji, również zabrać sprzęt ze sobą podczas wyjazdu

trening barkow fbw bow

Czym jest łuk oporowy FBW BOW?

FBW BOW NoLiftNoGame, to ciekawa struktura, przypominająca swoim kształtem łuk. Solidna konstrukcja wykonana została z aluminium lotniczego o bardzo wysokim stopniu nośności. Na końcach mamy haczyki, na które można zaczepić gumy oporowe. W zależności od grubości taśmy i ilości zainstalowanych gum, ich opór wynosi od 5-80kg.

Tak duża różnica w naciągu, umożliwia wykonanie treningu całkowicie początkującym, jak i mocno zaawansowanym użytkownikom. Gumy zostały wykonane z wytrzymałego 100% naturalnego Latexu, który utrzymuje swoje świetne właściwości, nawet podczas intensywnego użytkowania.

trening bicepsa fbw bow

FBW (BOW) – FULL BODY WORKOUT

Jak sama nazwa wskazuje, łuk oporowy umożliwia wykonanie treningu całego ciała. Łuk zastępuje nam sztangę, natomiast gumy obciążenie. To połączenie sprawia, że FBW BOW staje się doskonałym narzędziem, zastępującą nam mnóstwo sprzętów niezbędnych do wykonania treningu siłowego.

Przy pomocy FBW BOW wykonasz bez trudu wiele ćwiczeń takich jak:
– Przysiady, Zakroki, Wykroki, Wznosy bioder, Wznosy na łydki
– Różne formy martwego ciągu od klasycznego ustawienia po sumo
– Wiosłowania i przyciągania
– Uginania i prostowania na trening ramion
– Ćwiczenia na brzuch tj. skrętoskłony, spięcia brzucha
– i wiele innych

przysiad fbw bow

Prywatna mobilna siłownia

Nie zawsze mamy możliwość trenowania na siłowni z różnych powodów. Nie oznacza, to jednak zawsze, iż musimy rezygnować z upragnionego treningu. FBW BOW zastępuje wiele akcesoriów treningowych tj. hantle, sztangi, drążki, gumy itd.

Wystarczy mała przestrzeń, aby móc przeprowadzić jednostkę treningową. Po zakończonym treningu, łatwo schowasz go w mało widoczne miejsce. Ogromną zaletą jest również składana konstrukcja, której demontaż zajmuje dosłownie kilka sekund.

To nie wszystkie zalety FBW BOW

Trening przy użyciu gum oporowych jest efektywny i bezpieczny. Stałe napięcie taśm, sprawia że mięsień podczas całego ruchu jest zaprzęgnięty do pracy, zatem pracuje bardziej wydaje, niż z wolnym ciężarem. Również nasze stawy, nie muszą przyjmować dużych obciążeń, a zatem są mniej narażone na urazy.

Jeśli wydaje Ci się, że to kolejny gadżet rodu “Zakupy Mango”, to jesteś w potężnym błędzie. Testowaliśmy FBW BOW w różnych warunkach treningowych i uważamy, że jest to istny strzał w dziesiątkę.

Jeżeli jakiekolwiek, tak kompaktowe narzędzie miałoby zastąpić nam trening na siłowni, to FBW BOW jest obecnie numerem jeden.

Więcej informacji i pełna specyfikacja, dostępna jest TUTAJ.